top of page

Бібліотека PACFramework для ПЛК з Unity PRO/Control Expert

Оновлено: 1 черв. 2022 р.

У ці нелегкі для України часи кожен українець повинен робити свою справу ще більш завзятіше, ніж в мирний час, і тим самим робити країну сильнішою. Започаткований нами проект з відкритим кодом для розробки ПЗ для ПЛК приходить до усталеної версії. Його можна використовувати для пришвидшення розробки середніх та великих проектів вже сьогодні.

Тепер #PACFramework доступний як готова бібліотека для платформи Unity PRO/Control Expert з основою тестування з імітаційним об'єктом для випробування. Ця версія ще не пройшла випробування на реальному об'єкті, але вона доступна для тестування всім охочим.

Тепер #PACFramework ще йде з безкоштовною необов'язковою утилітою (вірніше набором утиліт) автоматизованого розгортання #PACFrameworkTools, яка є також окремим проектом з відкритими кодом. Вона дає можливість розгорнути каркас з повним набором необхідних компонентів для проекту на базі майстерданих (проектних даних) що заповнюються в Excel. Таким чином процес створення бази рівнів #PACFramework відбувається заповненням таблиць в Excel, за якими генеруються готові бібліотечні блоки. Для великих проектів це значно економить ресурси та зменшує кількість помилок на рутинних операціях, особливо при численних ітераціях. Також є бібліотеки та утиліти для TIA Portal, але вони наразі не переведені в репозиторій.

У найближчому майбутньому планується також розробка усталеної версії для CodeSYS та PLCNext.

Приєднуйтеся до спільноти розробників каркасу і ми станемо сильнішими. Уся документація в оригіналі українською мовою і буде такою завжди. Ми плануємо перекладати англійською, але завжди оригінальною буде українська. Об'єднавши наші зусилля каркас стане національним проектом і пришвидшить процеси розроблення проектів українських розробників!

Downloads
67 переглядів0 коментарів

Σχόλια


bottom of page